Poštovné při objednávce nad 1000,- Kč ZDARMA

Houpačka pro figurky SRDCE DUO

Neohodnoceno

Houpačka určená pro sedací figurky.

 

179 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 40062
Houpačka pro figurky SRDCE DUO
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Houpačka určená pro sedací figurky, které mají ve spodní straně tělíčka otvor pro nasazení na kolík houpačky. Umístěním na houpačku vznikne milá dekorace, která se pohupuje.

Vhodná jako dřevěná dekorace interiérů mateřských školek, dětských družin ...

 

Vlastnosti dřevěné hračky na pružině

  • Výška dřevěné hračky: 15 cm + výška pružiny s kroužkem na zavěšení: 10 cm
  • Houpačka je vyrobena z kvalitního bukového dřeva a nerezového drátu, zpracovávána podle nejvyšších kvalitativních standardů
  • Dřevěná hračka je vyrobena v souladu s evropskými normami
  • Česká hračka - vyrobeno v rodinné firmě v jižních Čechách

 

Dřevěné hračky pro děti vyrábíme výhradně z českého dřeva na jehož kvalitu a původ klademe velký důraz a to po celou dobu 30ti let, co jsme na trhu. Veškeré malby jsou ruční prací, což zaručuje jedinečné umělecké zpracování, jehož kvalitu pečlivě kontrolujeme. Při výrobě používáme standardizované operace, jejich přesné dodržování přísně kontrolujeme a hračky periodicky testujeme podle nejpřísnějších kvalitativních a bezpečnostních norem.

dřevěná hračka barvená a ručně malovaná nezávadnými a certifikovanými barvami  Dřevěná hračka vyrobená v souladu s evropskými normami Eco Friendly - dřevěná hračka vyrobená s láskou k přírodě Ruční výroba hračky ze dřeva česká dřevěná hračka

Více informací o bezpečnosti a certifikátech najdete: https://www.toywood.cz/certifikaty-a-bezpecnost/

Dřevěnou hračku malujeme ručně. Může se proto stát, že právě ta vaše bude mít jiné barevné provedení, než je znázorněna na fotografii.

Dřevěné dekorace s logem jako originální firemní dárky

Tím, že jsme kompletními výrobci našeho zboží, lze všechny typy výrobků modifikovat (při větší sérii), či označit logem. Na potisk využíváme technologii tamponového tisku, umíme zajistit gravírování a sítotisk. Takovéto dřevěné suvenýry s logem lze poptat prostřednictvím e-mailu: info@toywood.cz.