Poštovné při objednávce nad 1000,- Kč ZDARMA

Jezevčík - magnetka na lednici

Neohodnoceno

Dřevěná magnetka pejska - ručně malovaná dřevěná magnetka na lednici, dřevěná dekorace.

Výška dřevěné hračky: 5cm 

199 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 40906
Jezevčík - magnetka na lednici
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Ručně malovaná dřevěná hračka

Kvalitní ručně malovaná dřevěná magnetka je vhodná  jako dekorace dětského pokoje, kuchyně či magnetických ploch. Je droboučkým milým společníkem, který přidrží na ledničce seznam nákupu nebo úkolů pro členy rodiny - každý může mít svého maskota! Pokud zrovna nemáte povrch vhodný pro magnetku, můžete figurku připevnit oboustrannou lepicí páskou.

Vhodná jako dřevěná dekorace.

 

Vlastnosti dřevěné hračky

  • Výška dřevěné hračky: 5 cm 
  • Figurka je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, zpracovávána podle nejvyšších kvalitativních standardů
  • Figurka je barvená a ručně malovaná nezávadnými a certifikovanými barvami
  • Dřevěná hračka je vyrobena v souladu s evropskými normami
  • Česká hračka - vyrobeno v rodinné firmě v jižních Čechách

 

Dřevěné hračky pro děti vyrábíme výhradně z českého dřeva na jehož kvalitu a původ klademe velký důraz a to po celou dobu 30ti let, co jsme na trhu. Veškeré malby jsou ruční prací, což zaručuje jedinečné umělecké zpracování, jehož kvalitu pečlivě kontrolujeme. Při výrobě používáme standardizované operace, jejich přesné dodržování přísně kontrolujeme a hračky periodicky testujeme podle nejpřísnějších kvalitativních a bezpečnostních norem.

dřevěná hračka barvená a ručně malovaná nezávadnými a certifikovanými barvami  Dřevěná hračka vyrobená v souladu s evropskými normami Eco Friendly - dřevěná hračka vyrobená s láskou k přírodě Ruční výroba hračky ze dřeva česká dřevěná hračka

Více informací o bezpečnosti a certifikátech najdete: https://www.toywood.cz/certifikaty-a-bezpecnost/

Dřevěnou hračku malujeme ručně. Může se proto stát, že právě ta vaše bude mít jiné barevné provedení, než je znázorněna na fotografii.

Dřevěné dekorace s logem jako originální firemní dárky

Tím, že jsme kompletními výrobci našeho zboží, lze všechny typy výrobků modifikovat (při větší sérii), či označit logem. Na potisk využíváme technologii tamponového tisku, umíme zajistit gravírování a sítotisk. Takovéto dřevěné suvenýry s logem lze poptat prostřednictvím e-mailu: info@toywood.cz