Poštovné při objednávce nad 1000,- Kč ZDARMA

Myš - lanovka

Neohodnoceno

Dřevěná jezdící hračka myšky - ručně malovaná jezdící dřevěná hračka, dřevěná dekorace.

Výška dřevěné hračky : 10 cm, délka 15 cm 

549 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 44072
Myš - lanovka
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Ručně malovaná dřevěná hračka

Kvalitní ručně malovaná dřevěná jezdicí hračka je vhodná pro děti od 1 roku věku, nebo jako dekorace dětského pokoje. Oblouk z bavlněného lana poslouží jako držátko, kterým děti posouvají hračku a lezou s ní po podlaze. Hračka vydrží opírání, silikonové obruče koleček chrání před podklouznutím a zároveň nepoškodí žádný povrch. Až se váš mrňous postaví na vlastní nohy a lezení bude pod jeho úroveň, stačí přivázat k očku na přední straně hračky provázek a hračka je najednou tahací. Rozvíjí pohyblivost, rovnováhu a koordinaci. 

Vhodná jako dřevěná dekorace.

 

Vlastnosti dřevěné hračky

  • Výška dřevěné hračky: 10 cm, délka 15 cm 
    • Figurka je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, zpracovávána podle nejvyšších kvalitativních standardů
    • Figurka je barvená a ručně malovaná nezávadnými a certifikovanými barvami
    • Dřevěná hračka je vyrobena v souladu s evropskými normami
    • Česká hračka - vyrobeno v rodinné firmě v jižních Čechách

 

Dřevěné hračky pro děti vyrábíme výhradně z českého dřeva na jehož kvalitu a původ klademe velký důraz a to po celou dobu 30ti let, co jsme na trhu. Veškeré malby jsou ruční prací, což zaručuje jedinečné umělecké zpracování, jehož kvalitu pečlivě kontrolujeme. Při výrobě používáme standardizované operace, jejich přesné dodržování přísně kontrolujeme a hračky periodicky testujeme podle nejpřísnějších kvalitativních a bezpečnostních norem.

dřevěná hračka barvená a ručně malovaná nezávadnými a certifikovanými barvami  Dřevěná hračka vyrobená v souladu s evropskými normami Eco Friendly - dřevěná hračka vyrobená s láskou k přírodě Ruční výroba hračky ze dřeva česká dřevěná hračka

Více informací o bezpečnosti a certifikátech najdete: https://www.toywood.cz/certifikaty-a-bezpecnost/

Dřevěnou hračku malujeme ručně. Může se proto stát, že právě ta vaše bude mít jiné barevné provedení, než je znázorněna na fotografii.

Dřevěné dekorace s logem jako originální firemní dárky

Tím, že jsme kompletními výrobci našeho zboží, lze všechny typy výrobků modifikovat (při větší sérii), či označit logem. Na potisk využíváme technologii tamponového tisku, umíme zajistit gravírování a sítotisk. Takovéto dřevěné suvenýry s logem lze poptat prostřednictvím e-mailu: info@toywood.cz