Poštovné při objednávce nad 1000,- Kč ZDARMA

Srdce - přívěsek

Neohodnoceno

Dřevěný přívěsek srdce - dřevěná hračka na klíče, dřevěná dekorace.

39 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 22171
Srdce - přívěsek
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Ručně malovaná dřevěná hračka

Kvalitní dřevěný přívěsek je vhodný pro děti od 3 let věku, nebo jako dekorace dětského pokoje. Je příjemným, veselým doplňkem batohů nebo klíčů od bytu, které od sebe dokáže rozlišit. Každý člen rodiny může mít svého "parťáka".

Vhodná jako dřevěná dekorace.

 

Vlastnosti dřevěné hračky

  • Figurka je vyrobena z kvalitního bukového dřeva, zpracovávána podle nejvyšších kvalitativních standardů
  • Figurka je barvená a ručně malovaná nezávadnými a certifikovanými barvami
  • Dřevěná hračka je vyrobena v souladu s evropskými normami
  • Česká hračka - vyrobeno v rodinné firmě v jižních Čechách

 

Dřevěné hračky pro děti vyrábíme výhradně z českého dřeva na jehož kvalitu a původ klademe velký důraz a to po celou dobu 30ti let, co jsme na trhu. Veškeré malby jsou ruční prací, což zaručuje jedinečné umělecké zpracování, jehož kvalitu pečlivě kontrolujeme. Při výrobě používáme standardizované operace, jejich přesné dodržování přísně kontrolujeme a hračky periodicky testujeme podle nejpřísnějších kvalitativních a bezpečnostních norem.

dřevěná hračka barvená a ručně malovaná nezávadnými a certifikovanými barvami  Dřevěná hračka vyrobená v souladu s evropskými normami Eco Friendly - dřevěná hračka vyrobená s láskou k přírodě Ruční výroba hračky ze dřeva česká dřevěná hračka

Více informací o bezpečnosti a certifikátech najdete: https://www.toywood.cz/certifikaty-a-bezpecnost/

Dřevěnou hračku malujeme ručně. Může se proto stát, že právě ta vaše bude mít jiné barevné provedení, než je znázorněna na fotografii.

Dřevěné dekorace s logem jako originální firemní dárky

Tím, že jsme kompletními výrobci našeho zboží, lze všechny typy výrobků modifikovat (při větší sérii), či označit logem. Na potisk využíváme technologii tamponového tisku, umíme zajistit gravírování a sítotisk. Takovéto dřevěné suvenýry s logem lze poptat prostřednictvím e-mailu: info@toywood.cz