O nás a kontakty

Jsme česká rodinná firma a již více než 30 let vyrábíme kvalitní dřevěné hračky. 

První dřevěnou hračku jsme vyrobili pro svého 3letého syna, který už teď má svou 6letou dceru.
A i ona, stejně jako byl její otec, je přísným zkušebním komisařem kvality našich hraček.

toywood-rodinna-d

Začínali jsme v roce 1991 v nevytopené dílně na šumavské chalupě výrobou dřevěných vozíků pro pohraniční stánky, dnes vyrábíme dřevěné figurky, přívěšky, magnetky, tahací hračky, stojánky na tužky, počítadla, pokladničky, postýlky pro panenky...

Naše výrobky najdete na všech obydlených kontinentech v desítkách zemí, desetitisících domácností. Vyrobili jsme již více než 1 000 000 kusů. Naše hračky "hrály" v počátečních dílech nekonečného seriálu ULICE ve výrobní dílně Království hraček.

rucni-vyroba-drevenych-hracek

Často se stává, že naše dřevěné figurky předává jedna generace druhé. Potěší nejen děti, ale mohou se stát vtipným dárkem i pro teenagery nebo dospělé. Každý den všem zlepší náladu přívěšek na klíčích, batohu, zrcátku automobilu, magnetka na ledničce, figurka sedící na vašem monitoru nebo dalších místech vašeho domova. Vaše malé neposedy naše hračky rozveselí, podpoří jejich představivost, motoriku, pohybové schopnosti a další důležité vlastnosti nezbytné pro jejich optimální vývoj. 

Bude nám velkou ctí, pokud se naše výrobky stanou součástí i vašeho života. Děkujeme vám! 

Prodávat na e-shopu teprve začínáme!  Omlouváme se za nedokonalosti, které při nákupu objevíte a budeme vám vděčni za jakoukoli zpětnou vazbu, která přispěje ke zdokonalení našeho obchodu nebo našich výrobků.

 Pojďte se s námi projít naší výrobou

E.T.HOLDING s.r.o.

Zahradní 225, 39701 Písek

IČ: 25155296, DIČ: CZ25155296

e-mail: info@toywood.cz,, telefon: 775 937 767

www.toywood.cz