Poštovné při objednávce nad 1000,- Kč ZDARMA

Kdo jsme?

Česká rodinná firma s dlouholetou tradicí ve výrobě dřevěných hraček.

Již přes 30 let se zabýváme výrobou kvalitních dřevěných hraček, které si získaly srdce mnoha dětí a dospělých po celém světě. Náš zajímavý příběh se začal psát v roce 1991, kdy se manželé rozhodli vyrobit první dřevěnou hračku pro svého tehdy tříletého syna. Od té doby se jejich sortiment rozrostl o mnoho dalších výrobků, jako jsou dřevěné figurky, přívěšky, magnetky, tahací hračky, stojánky na tužky, počítadla, pokladničky a postýlky pro panenky.

toywood-rodinna-d

Často se stává, že naše dřevěné figurky předává jedna generace druhé.

Potěší nejen děti, ale mohou se stát vtipným dárkem i pro teenagery nebo dospělé. Každý den všem zlepší náladu přívěšek na klíčích, batohu, zrcátku automobilu, magnetka na ledničce, figurka sedící na vašem monitoru nebo dalších místech vašeho domova. Vaše malé neposedy naše hračky rozveselí, podpoří jejich představivost, motoriku, pohybové schopnosti a další důležité vlastnosti nezbytné pro jejich optimální vývoj. 

Naše výrobky se nacházejí na všech obydlených kontinentech a jsou oblíbené v desítkách zemí po celém světě. Přes svou kvalitu a jedinečnost jsme získali důvěru desetitisíců domácností, které si naše hračky oblíbily. Celkový počet vyrobených kusů překročil hranici milionu.

rucni-vyroba-drevenych-hracek

Jedním ze zajímavých okamžiků pro nás bylo, když naše hračky získaly příležitost "hrát" v počátečních dílech oblíbeného televizního seriálu ULICE. Byly součástí výrobní dílny fiktivního Království hraček, které se stalo důležitou kulisou příběhu. Tímto způsobem se naše hračky dostaly do povědomí široké veřejnosti a získaly na popularitě. Je to pro nás velký důkaz kvality a hodnoty našich výrobků.

Budeme velmi poctěni, pokud naše hračky naleznou své místo ve vašem životě. Vaše podpora a důvěra jsou pro nás velmi důležité. Přestože jsme na trhu již delší dobu, vnímáme, že jsme teprve na začátku naší cesty s českými dřevěnými hračkami.

 

 

Pojďte se s námi projít naší výrobou